Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Elvelandskap med vaskekoner

Olje på lerret
46x38
Signert nede t.v.: L Munthe

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45