Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Elvelandskap med tømmerhytte

Olje på lerret
51x64
Signert nede t.h.: JFE

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 500 EUR 3 900–5 800

Gi forhåndsbud