Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Dahl, Hans (1849-1937)
Fjordlandskap med robåt, innhøsting

Olje på plate
30x40
Signert nede t.v.: Hans Dahl.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 200–3 200 EUR 1 900–2 900

Gi forhåndsbud