Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Ekenæs, Jahn (1847-1920)
En heldig andejakt 1909

Olje på lerret
58x81
Signert og datert nede t.h.: J. Ekenæs. 1909.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 10 800–16 200 EUR 9 700–14 600

Gi forhåndsbud