Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi, lysmål
61x79
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. - 70

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 35/100

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 14 000