Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970
Serigrafi, lysmål
61x79
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. - 70
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 35/100
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 14 000