Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi
Lysmål: 83x62,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 59/100

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000