Olje på papir, lysmål
29x39,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 17 500
Olje på papir, lysmål
29x39,5
Vurdering