Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Olje på papir, lysmål
29x39,5
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 88.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 500