Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering
Lysmål: 62x48
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500