Litografi med håndkolorering
Lysmål: 62x48
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500
Litografi med håndkolorering
Lysmål: 62x48
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering