Miró, Joan(1893-1983)
Litografi, lysmål
81x60,5
Signert nede t.h.: Miró.
Nummerert nede t.v.: 53/75
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Litografi, lysmål
81x60,5
Signert nede t.h.: Miró.
Nummerert nede t.v.: 53/75
Vurdering
NOK 20 000–25 000