Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Miró, Joan (1893-1983)

Litografi, lysmål
81x60,5
Signert nede t.h.: Miró.

Nummerert nede t.v.: 53/75

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000–25 000

Tilslag NOK 26 000