Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Sugaï, Kumi (1919-1996)
Rød djevel

Fargelitografi
Lysmål: 55,5x41
Signert nede t.h.: K Sugaï

Nummerert nede t.v.: 16/75.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 4 000