Sugaï, Kumi(1919-1996)
Rød djevel
Fargelitografi
Lysmål: 55,5x41
Signert nede t.h.: K Sugaï
Nummerert nede t.v.: 16/75.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 4 000
Fargelitografi
Lysmål: 55,5x41
Signert nede t.h.: K Sugaï
Nummerert nede t.v.: 16/75.
Vurdering