Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi, lysmål
67x51
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. - 72

Nummerert nede t.v.: 35/265

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 8 500