Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972
Serigrafi, lysmål
67x51
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. - 72
Nummerert nede t.v.: 35/265
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 8 500
Serigrafi, lysmål
67x51
Nummerert nede t.v.: 35/265
Vurdering