Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi, lysmål
67x51
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. - 72

Nummerert nede t.v.: 35/265

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 8 500