Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1972
Serigrafi
Lysmål: 72x56
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 24/100
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 16 500