Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1972

Serigrafi
Lysmål: 72x56
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -72

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 24/100

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 16 500