Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Sommar 1963

Fargetresnitt
Lysmål: 44x60,5
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -63

Påtegnet nede t.v.: Prövetrykk Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 6 000