Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Kleiva, Per (1933-2017)
Like før 1966

Serigrafi
Lysmål: 41x40
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -66

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 35/50. Påtegnet med tittel nede på midten.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000