Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Kystlandskap

Akvarell på papir
Arket: 57,5x76
Signert nede t.h.: FW

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 200–3 200 EUR 1 900–2 900

Gi forhåndsbud