Widerberg, Frans(1934-2017)
Rytter i horisont
Olje på papir, oppklebet på lerret
186x90 (3 ark, hver på 62x90)
Signert nede t.v.: FW
Påtegnet med tittel og datering på lapp på baksiden, på blindrammen: 1988.
Malt på papir med mål 62x90, montert sammen 3 ark over hverandre. Man ser 2 linjer som løper horisontalt over motivet.
Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 10 800–16 200EUR 9 700–14 600
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 80 000