Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Widerberg, Frans (1934-2017)
Rytter i horisont

Olje på papir, oppklebet på lerret
186x90 (3 ark, hver på 62x90)
Signert nede t.v.: FW

Påtegnet med tittel og datering på lapp på baksiden, på blindrammen: 1988.

Malt på papir med mål 62x90, montert sammen 3 ark over hverandre. Man ser 2 linjer som løper horisontalt over motivet.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 10 800–16 200 EUR 9 700–14 600

Gi forhåndsbud