Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Blondinen 1929

Olje på lerret
100x80
Signert og datert nede t.v.: EW 1929

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av rammen: "Erik Werenskiold. Lysaker. Norvège. "La blonde"".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 139.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 500 EUR 3 900–5 800

Gi forhåndsbud