Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Werenskiold, Erik (1855-1938)
Fru Heimbeck (studie til middagsselskapet) 1929

Olje på lerret
80x100
Signert og datert nede t.v.: Erik Werenskiold 1929

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 148 med tittel: Fru Heimbeck (studie til middagsselskapet), oppført under året 1929.
Kunstnernes Hus, Oslo 1955, kat.nr. 138.

PROVENIENS:

Dir. Hans Hals, Stockholm.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 8 600–10 800 EUR 7 800–9 700

Gi forhåndsbud