Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1963

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 63

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1965, kat.nr. 106.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 2 900–3 900

Gi forhåndsbud