Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1963
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 63
Kunstnernes Hus, Oslo 1965, kat.nr. 106.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Tilslag NOK 72 000