Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1963

Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 63

Kunstnernes Hus, Oslo 1965, kat.nr. 106.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 200–4 300EUR 2 900–3 900

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Tilslag NOK 72 000