Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Rian, Johs. (1891-1981)
Fra Tunis

Olje på plate
46x51,5
Signert nede t.v.: J Rian

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 300–6 500 EUR 3 900–5 800

Gi forhåndsbud