Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Tunis

Olje på plate
46x51,5
Signert nede t.v.: J Rian

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 300–6 500EUR 3 900–5 800

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45