Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fugløya

Olje på lerret
84x119
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Fuglöen

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 400–7 600EUR 4 900–6 800

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Tilslag NOK 50 000