Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fugløya
Olje på lerret
84x119
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: Fuglöen
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 5 400–7 600EUR 4 900–6 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Tilslag NOK 50 000