Haaland, Lauritz(1855-1938)
Mortefiske 1884
Olje på lerret
57,5x77,5
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 84.
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 7 600–9 700EUR 6 800–8 800
Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 19:45
Olje på lerret
57,5x77,5
Vurdering