Katalog
Klassisk

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 20. - 27. november

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Mortefiske 1884

Olje på lerret
57,5x77,5
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 84.

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 19:45

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 7 600–9 700 EUR 6 800–8 800

Gi forhåndsbud