Katalog
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 09. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Blom, Kenneth (1967-)
Sørkedalen 2007

Olje på lerret
140x160
Signert og datert nede t.h.: Blom 07

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Sørkedalen" 2007 Kenneth Blom".

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:45

Vurdering
NOK 100 000–150 000 USD 10 800–16 200 EUR 9 700–14 600

Gi forhåndsbud