Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:45
Blom, Kenneth(1967-)
Sørkedalen 2007

Olje på lerret
140x160
Signert og datert nede t.h.: Blom 07

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: ""Sørkedalen" 2007 Kenneth Blom".

Vurdering
NOK 100 000–150 000USD 10 800–16 200EUR 9 700–14 600

Auksjonert onsdag 27. november 2019 kl 18:45