Siste innleveringsdag 25. oktober.
Moderne

Auksjon onsdag 27. november 2019 kl 18:30

Strangersalen, Gamle Logen

Visning 04. - 17. november.

Hverdager 10:00 - 18:00. Lørdag og søndag 12:00 - 16:00.

Blom, Kenneth (1967-)
Dinner 2006

Olje på lerret
150x160
Signert og datert nede t.v.: Blom 06

Kommer for salg onsdag 27. november 2019 kl 18:30