Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Storstein, Aage (1900-1983)
Høstlandskap 1944

Olje på lerret
51x72
Signert og datert nede t.v.: Storstein -44

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Höstlandskap".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 51.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 9 000