Storstein, Aage(1900-1983)
Høstlandskap 1944
Olje på lerret
51x72
Signert og datert nede t.v.: Storstein -44
Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Höstlandskap".
Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 51.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000