Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Høstlandskap 1944

Olje på lerret
51x72
Signert og datert nede t.v.: Storstein -44

Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet: "Höstlandskap".

Kunstnernes Hus, Oslo 1961, kat.nr. 51.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000