Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Spansk fiskerleie 1956

Olje på lerret
63x85
Signert og datert nede t.h.: Jørleif Uthaug 1956

Signert, datert og påtegnet med tittel av kunstneren på verso: "Spansk fiskerleie "Pedre Galejo" Jørleif Uthaug 1955".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00