Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Sohlberg, Harald(1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
Arket: 65,5x73
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 230 000