Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi
Arket: 65,5x73
Signert og datert i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 200 000–250 000

Tilslag NOK 230 000