Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Braque, Georges(1882-1963)
Elvebåter

Litografi
Lysmål: 45,5x74
Signert nede t.h.: G Braque

Nummerert nede t.v.: 70/300.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 6 000