Braque, Georges(1882-1963)
Elvebåter
Litografi
Lysmål: 45,5x74
Signert nede t.h.: G Braque
Nummerert nede t.v.: 70/300.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Litografi
Lysmål: 45,5x74
Signert nede t.h.: G Braque
Nummerert nede t.v.: 70/300.
Vurdering