Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Braque, Georges (1882-1963)
Elvebåter

Litografi
Lysmål: 45,5x74
Signert nede t.h.: G Braque

Nummerert nede t.v.: 70/300.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 6 000