Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syriner

Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v. Th Holmboe

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000