Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syriner
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v. Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v. Th Holmboe
Vurdering