Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Kystlandskap med blomstrende syriner

Olje på lerret
60x75
Signert nede t.v. Th Holmboe

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000