Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Fra Frankrike
Olje på lerret
24x35
Signert nede t.h.: H Ring
Antagelig signert og påtegnet noe utydelig med stedsbestemmelse av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "...rez endis (Frankrig) Helga Ring.". ("endis (Frankrig) Helga Ring" er sekundært forsterket med blå penn).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00