Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Reusch, Helga Ring (1865-1944)
Fra Frankrike

Olje på lerret
24x35
Signert nede t.h.: H Ring

Antagelig signert og påtegnet noe utydelig med stedsbestemmelse av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "...rez endis (Frankrig) Helga Ring.". ("endis (Frankrig) Helga Ring" er sekundært forsterket med blå penn).

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering