Sparre, Victor(1919-2008)
Vinterlys over fjorden 1993
Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -93
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00