Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Nesjar, Carl(1920-2015)
Svarte svaberg

Blandingsteknikk
Lysmål: 31x50
Signert nede t.h.: Nesjar

Signert, påtegnet med teknikk, tittel og datert av kunstneren på baksiden av innrammingen: "Carl Nesjar: Gouache (akryl med sand) "Svarte svaberg", 1984".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 6 500