Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Fra Vang, Hedemarken 1853

Blyant på papir, oppklebet på papp
17,5x38,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Vang. Hedemarken 10 Aug 53

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 800