Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Vang, Hedemarken 1853
Blyant på papir, oppklebet på papp
17,5x38,5
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HFG Vang. Hedemarken 10 Aug 53
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 10 800