Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Mordt, Gustav Adolph (1826-1856)
Fossefall 1851

Olje på lerret
15x19
Signert og datert nede t.v.: Mordt 51.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 12 000