Mordt, Gustav Adolph(1826-1856)
Fossefall 1851
Olje på lerret
15x19
Signert og datert nede t.v.: Mordt 51.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret
15x19
Vurdering
NOK 10 000