Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Mappe Maskerader

Litografi
28,5x20,5
Mappe med 8 blad, alle signert nede t.h.: Jens Johannessen

Alle blad nummerert nede t.v.: 34/42.
Påtegnet på omslaget: "Jens Johannessen Maskerader 8 litografier Masker 1988". Omslaget nummerert og signert: 34/42 Jens Johannessen. Ref. Wiig 209-216.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 2 700