Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Utstillingsplakat: "Et trøndersk firkløver" 1980

Litografi
Lysmål: 65x53
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 74/100. Påtegnet nede t.v.: "Til Kari og Arne".
Galleri Riis 15/3 - 19/4 1980 Jens Johannessen, Johs. Rian, Knut Rose og Jakob Weidemann.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 1 500