Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Johannessen, Jens (1934-)
Utstillingsplakat: "Et trøndersk firkløver" 1980

Litografi
Lysmål: 65x53
Signert nede t.h.: Jens Johannessen

Nummerert nede t.v.: 74/100. Påtegnet nede t.v.: "Til Kari og Arne".
Galleri Riis 15/3 - 19/4 1980 Jens Johannessen, Johs. Rian, Knut Rose og Jakob Weidemann.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 1 500