Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Menneske og maktene II

Litografi
Lysmål: 63x42
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Påtegnet nede t.v.: orig lito. Påtegnet med tittel nede på midten: "Menneske og magtene. ... Påtegnet nede t.v: "Til dere begge. Jens".
Wiig 44.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 5 600