Johannessen, Jens(1934-)
Hommage à Andreas
Litografi
Lysmål: 48,5x61
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.
Nummerert nede t.v.: 81/84.
Påtegnet nede t.v.: "Til Anne. Du brukte orden og seiret. Klemmer Jens".
Wiig 69.
Vurdering
NOK 1 500
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 1 000