Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Johannessen, Jens(1934-)
Hommage à Andreas

Litografi
Lysmål: 48,5x61
Signert nede t.h.: Jens Johannessen.

Nummerert nede t.v.: 81/84.
Påtegnet nede t.v.: "Til Anne. Du brukte orden og seiret. Klemmer Jens".
Wiig 69.

Vurdering
NOK 1 500

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 1 000