Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi
Lysmål: 76x63
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 121/500.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Tilslag NOK 2 700