Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Widerberg, Frans (1934-2017)
Bukkerittet

Litografi trykket i fire farger på tykt hvitt papir
Arket: 75x54,5 Motivet: 73x53
Usignert

"Bukk fra oven, bukk fra bunnen, møttedes i samme stunden", fra Henrik Ibsens Peer Gynt. Mappe Peer Gynt 1985. Pedersen 397. Trykket i 250 eks.

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 6 000