Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Ransve, Bjørn (1944-)
Kvinnehode

Litografi
Lysmål: 42x33
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1972

Nummerert nede t.v.: 86/260.
Påtegnet nede t.h.: "Til Berit fra Eivind 1979".

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 1 500