Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Ransve, Bjørn(1944-)
Kvinnehode

Litografi
Lysmål: 42x33
Signert og datert nede t.h.: Bjørn Ransve 1972

Nummerert nede t.v.: 86/260.
Påtegnet nede t.h.: "Til Berit fra Eivind 1979".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 1 500