Aulie, Reidar(1904-1977)
Barn på strand
Olje på plate
33x46
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 7 200
Olje på plate
33x46
Signert nede t.h.: Aulie
Vurdering