Kunst på papir mm

Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Nettauksjon

Visning i våre lokaler 1. desember - 10. desember

Aulie, Reidar (1904-1977)
Barn på strand

Olje på plate
33x46
Signert nede t.h.: Aulie

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 7 200