Auksjon tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Bodø 1892

Olje på lerret
39x55,5
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1-7-1892

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Bodö"

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00

Tilslag NOK 10 000