Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Bodø 1892
Olje på lerret
39x55,5
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1-7-1892
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Bodö"
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert tirsdag 10. desember 2019 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000