Melgaard, Bjarne(1967-)
Uten tittel (Musée Rudolph Valentino) 1997
Blandingsteknikk og collage på papir
Arket: 102x154 Mål innenfor rammen: 116x157
Signert og datert nede t.v.: Melgaard -97
Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 12 900–16 100EUR 11 900–14 900
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00