Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Melgaard, Bjarne (1967-)
Uten tittel (Musée Rudolph Valentino) 1997

Blandingsteknikk og collage på papir
Arket: 102x154 Mål innenfor rammen: 116x157
Signert og datert nede t.v.: Melgaard -97

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000 USD 12 900–16 100 EUR 11 900–14 900