Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Melgaard, Bjarne (1967-)
Uten tittel (Dog suking) 1997

Blandingsteknikk
Arket: 47x65
Signert og datert nede t.h.: Melgaard 97

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 200–4 300 EUR 3 000–4 000