Nupen, Kjell(1955-2014)
Komposisjon (Courbieres Suiten nr. 1)
Litografi
Arket: 160x120
Signert nede t.h.: K. Nupen
Nummerert nede t.h.: 16/25
Vurdering
NOK 15 000–18 000USD 1 600–1 900EUR 1 500–1 800
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Litografi
Arket: 160x120
Signert nede t.h.: K. Nupen
Nummerert nede t.h.: 16/25
Vurdering