Nupen, Kjell(1955-2014)
Komposisjon (Courbieres Suiten nr. 1)

Litografi
Arket: 160x120
Signert nede t.h.: K. Nupen

Nummerert nede t.h.: 16/25

Vurdering
NOK 15 000–18 000USD 1 600–1 900EUR 1 500–1 800

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00