Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Nupen, Kjell (1955-2014)
Komposisjon (Courbieres Suiten nr. 1)

Litografi
Arket: 160x120
Signert nede t.h.: K. Nupen

Nummerert nede t.h.: 19/25

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–18 000 USD 1 600–1 900 EUR 1 500–1 800

Tilslag NOK 21 000