Nupen, Kjell(1955-2014)
Komposisjon med krukke 1993-1994

Olje på papir, oppklebet på lerret
97x72
Signert og datert på baksiden av lerretet: K. Nupen 1993-1994

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 7 500–9 700EUR 7 000–9 000

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000