Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Nupen, Kjell (1955-2014)
Komposisjon med krukke 1993-1994

Olje på papir, oppklebet på lerret
97x72
Signert og datert på baksiden av lerretet: K. Nupen 1993-1994

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 7 500–9 700 EUR 7 000–9 000

Tilslag NOK 60 000