Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Nupen, Kjell (1955-2014)
Sentimental reise 2001

Olje på lerret
146x119
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Påtegnet med tittel og datering på lapp på baksiden, på blindrammen: "Sentimental reise 2001".

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000 USD 12 900–16 100 EUR 11 900–14 900

Tilslag NOK 120 000