Nupen, Kjell(1955-2014)
Sentimental reise 2001

Olje på lerret
146x119
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Påtegnet med tittel og datering på lapp på baksiden, på blindrammen: "Sentimental reise 2001".

Vurdering
NOK 120 000–150 000USD 12 900–16 100EUR 11 900–14 900

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Tilslag NOK 120 000