Billgren, Ernst(1957-)
Vänner i köket
Olje på plate, mosaikkfliser
Diameter inklusive ramme: 125 cm
Stempelsignert nede t.h.: EB
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 7 500–9 700EUR 7 000–9 000
Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000
Olje på plate, mosaikkfliser
Stempelsignert nede t.h.: EB
Vurdering