Kulturarv - Kunst og kunstgjenstander fra Kaare Berntsens samlinger.

Auksjon onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Strangersalen, Gamle Logen

Billgren, Ernst (1957-)
Vänner i köket

Olje på plate, mosaikkfliser
Diameter inklusive ramme: 125 cm
Stempelsignert nede t.h.: EB

Auksjonert onsdag 18. mars 2020 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 7 500–9 700 EUR 7 000–9 000

Tilslag NOK 90 000